Wesele w Kętrzynie na Mazurach

Twoje wesele to wyjątkowy moment w życiu, który należy świętować tak, by Twoi Goście zapamiętali go na długo. Właśnie dlatego dbamy o każdy element wystroju wnętrza sali weselnej. Białe obrusy, układ stołów, zastawy, elementy retro – to wszystko stanowczo wpływa na unikalne wrażenia każdego Gościa na sali.

Potrawy na weselu w Domu Bankietowym Finezja

Goszczenie weselników, wbrew pozorom, nie jest łatwą sprawą. Wspólnie z Narzeczonymi i ich Rodzicami ustalamy menu, pory podania poszczególnych dań w ciągu całego wesela z uwzględnieniem punktów programu.

Zaplecze kuchenne na weselu ma znaczenie

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam powiedzieć: „Bez dobrej kuchni, nie ma dobrego wesela!”. Nasi Szefowie wyczarowują smakowite dania ze świeżych składników – lokalnych warzyw, egzotycznych owoców i przypraw, rodzimych ryb i zdrowych mięs. Tu także przykładamy uwagę do szczegółów i, mimo że nikt nie widzi, na zapleczu jest efektownie, szybko, pachnąco i zawsze smacznie.

Czym do ślubu i wesela? Limuzyną czy automobilem?

Taksówką do ślubu, a autem wujka na wesele? To nie jedyna opcja – w Finezji wynajmiesz limuzynę lub automobil Essex na specjalne uroczystości. W pakiecie LUX – wynajem samochodu jest wliczony w cenę!