Dwie dekady doświadczenia

Dom Bankietowy Finezja znajduje się w Kętrzynie, niewielkim mieście, otoczonym malowniczym krajobrazem Warmii i Mazur. Okolica wolna od zgiełku dużych miast i szos sprawia, że udział w imprezie organizowanej w Finezji jest nie tylko udaną, szampańską zabawą, ale także wypoczynkiem dla ciała i umysłu.

Dom Bankietowy Finezja aktywnie świadczy usługi od września 2004 r. Od początku swojego istnienia cieszymy się wysokim uznaniem wśród klientów, a także rosnącą popularnością i wzrastającą ilością zamówień.

Mieliśmy przyjemność organizowania bankietów dla gości m.in. z Europy zachodniej oraz ze Stanów Zjednoczonych. Wysoką jakością świadczonych przez nas usług potrafiliśmy zaskoczyć zarówno klientów oczekujących rozwiązań tradycyjnych, jak również tych mniej konwencjonalnych.

Naszą receptą na niezapomnianą atmosferę imprezy jest m.in. unikanie rozwiązań rutynowych i banalnych. W swoich aranżacjach staramy się za każdym razem zaproponować nowe pomysły, stroniąc od powtarzalności.

Dom Bankietowy Finezja

Od początku swojego istnienia, Dom Bankietowy Finezja ceniony jest za profesjonalną organizację imprez okolicznościowych. Naszą pasją jest stwarzanie niezapomnianej atmosfery poprzez dopracowane i unikalne aranżacje, wykwintne i bogate menu oraz dbałość o satysfakcję gości.

Znakiem rozpoznawczym Finezji jest wysublimowany smak, przejawiający się w każdej sferze realizacji imprezy. Zapewniamy komfortowe świadczenie usług przy jednoczesnej dbałości o najdrobniejsze szczegóły organizacyjne.

W szczególności polecamy Państwa uwadze:

 • opis naszej oferty
 • galerie przedstawiające Finezję
 • potrzebne dane teleadresowe
 • informacje o nas

Zaplecze Domu Bankietowego Finezja

Realizacja imprez okolicznościowych jest zadaniem wymagającym także sprawnej organizacji, sprawdzonych dostawców usług oraz przemyślanych rozwiązań logistycznych.

Dom Bankietowy Finezja posiada elastyczną bazę usług komplementarnych umożliwiającą zapewnienie kompleksowej obsługi klienta.

Kwiaciarnia zapewnia bogactwo unikalnych aranżacji imprez i bankietów, a także:

 • dekoracje kościołów
 • dekorowanie samochodów
 • wiązanki ślubne
 • wiązanki i wieńce okolicznościowe
  Pomysł na aranżację sali weselnej

  Ogród Finezji

  Finezja otoczona jest systematycznie pielęgnowanym, przestronnym ogrodem stanowiącym doskonałe tło dla sesji fotograficznych, a także miejsce dla imprez na świeżym powietrzu.

  Ponadto oferujemy bezpieczne miejsca parkingowe bezpośrednio przy Domu Bankietowym.

  Baza noclegowa

  Pensjonat TOM stanowi bazę noclegową na potrzeby Domu Bankietowego Finezja, oraz:

  • grup turystycznych
  • klientów indywidualnych